Zadnje posodobitve programa / Latest Agenda Updates
1. dan:
19. marec 2015:
Prvi dan bo namenjen teoretičnemu delu konference in bo potekal po spodaj navedenem terminskem planu:
9.30 | Registracija udeležencev |
10.00 | Svečana otvoritev konference |
10.30 | Predstavitev 1. strokovnega prispevka |
11.00 | Odmor s pogostitvijo |
11.30–13.00 | Predstavitev strokovnih prispevkov |
13.00–14.00 | Kosilo |
14.00–15.30 | Predstavitev strokovnih prispevkov |
15.30–16.00 | Odmor s pogostitvijo |
16.00–17.30 | Predstavitev strokovnih prispevkov |
2. dan:
20. marec 2015: Praktični del konference (terenski ogled posledic žledoloma in različnih načinov izvedenih sanacij pod vodstvom učiteljev gozdarskih programov postojnskih šol in zaposlenih na Zavodu za gozdove Slovenija).
9.30 | Conference registration |
10.00 | Opening ceremony |
10.30 | Presentation of the first paper |
11.00 | Coffee break |
11.30–13.00 | Presentation of papers |
13.00–14.00 | Lunch break |
14.00–15.30 | Presentation of papers |
15.30–16.00 | Coffee break |
16.00–17.30 | Presentation of papers |
2nd Day:
20 March 2015: Practical part of the conference (field trip – teachers of Forestry Program and Slovenia Forestry Service will take participants to the damaged regions, where they will be able to see how we have restored the demolished forests).
Podrobne informacije bodo na voljo 10. marca 2015. / Additional information will be available on 10th March 2015.
častni organizacijski odbor:
Jošt Jakša, Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Republike Slovenije
Cvetka Kernel, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Damjan Oražem, Zavod za gozdove Slovenije
Helena Posega Dolenc, Šolski center Postojna
Jože Sterle, Gospodarska zbornica, Združenje za gozdarstvo
Elido Bandelj, Center RS za poklicno izobraževanje
programsko – recenzijski odbor:
Eva Čeč, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna in Višja strokovna šola Postojna
Marjan David, Höhere Bundeslehranstalt für Forstwirtschaft Bruck/Mur
Anton Smrekar, Zavod za gozdove Slovenije
Tomaž Ščuka, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Nada Vadnov, Višja strokovna šola Postojna
mag. Živan Veselič, Zavod za gozdove Slovenije in Višja strokovna šola Postojna
organizacijski odbor:
Zorislava Makoter, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna in Višja strokovna šola Postojna
Petra Prelc, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Tadeja Premrov, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
Eva Čeč, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna in Višja strokovna šola Postojna
Nada Vadnov, Višja strokovna šola Postojna
Iztok Slejko, Višja strokovna šola Postojna
finančni odbor:
Eva čeč, Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna in Višja strokovna šola Postojna
mag. Slavko Božič, Višja strokovna šola Postojna